Бібліотека

Завітайте до нашої бібліотеки!

Бібліотека є структурним підрозділом школи, який здійснює бібліотечно-інформаційне, культурно-просвітницьке забезпечення навчально-виховного процесу як в урочний, так і в позаурочний час. Роль бібліотеки в житті школи незаперечна. Її послугами користуються як учні, так і вчителі.

Шкільна бібліотека – саме та крапка на карті села, де зароджуються і горять найбільш яскраві думки і почуття, вона – центр духовної культури, де закладається духовне здоров’я нації.

Бібліотека забезпечує потреби навчально-виховного процесу в усіх його ланках, надає цілеспрямовану допомогу учням в опануванні знаннями з навчальних предметів, виховує бажання розширювати обсяг знань, знайомить із різноманітними джерелами, навчає розуміти їх, користуватися ними, виховує творчого читача. Шкільний бібліотекар упроваджує у навчально-виховний процес різноманітні форми роботи, а саме: книговидачу, відкритий доступ до фондів, виставки, бесіди, огляди, тематичні довідки, тематичні вечори, літературні ранки, диспути, сценарії свят, тематичний підбір літератури, бібліотечні уроки, інформування про публікації в періодичних виданнях.

У акції «Живи, книго!» беруть участь учнівський колектив, вчителі, вихователі та бібліотекар шкільної бібліотеки, проводиться організаційна й методична робота. Створено оргкомітет, до складу якого входять представники адміністрації школи, учнівського та батьківського самоврядування, бібліотекар школи. В школі створені всі умови для збереження книжкового фонду. В бібліотеці діє «Куточок книголюба», матеріали якого постійно змінюються, поповнюються. Там знаходяться поради читачу про те, як берегти книгу, як відремонтувати книгу, а також інформація про проходження акції.

1. Книга навчає нас уму-розуму, дає нам високу естетичну насолоду. Тому, читаючи книги, ніколи не поспішайте: нехай навчання буде серйозніше, а насолода глибша.

2. Ніколи не називайте книгу нудною, не прочитавши її до кінця.

3. Не «ковтайте книги», адже читання поспіхом притуплює почуття і ви не отримаєте від книги того, що вона могла вам дати.

4. Не «ковзайтесь по книзі», це особливо шкідливо робити у найцікавіших місцях.

5. Передчасно не намагайтеся дізнатися про розв’язку книги: від цього увага слабне, а інтерес до книги зникає.

6. Завжди знайте та твердо пам’ятайте ім’я автора, який написав книгу, інакше читання ваше схоже на крадіжку.

/Files/images/PC050121.JPG/Files/images/Фото0548.jpg/Files/images/PC020113.JPG/Files/images/PC020112.JPG/Files/images/PB110087.JPG/Files/images/PB091374.JPG/Files/images/PA290046.JPG/Files/images/PA290045.JPG/Files/images/P1230200.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 537

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.