Савинецька гімназія працює з освітньої платформою Human (https://lms.human.ua).

Human забезпечує комплексну цифровізацію освітніх закладів шляхом консолідації інструментів для організації освітнього процесу, комунікації та аналітики в єдиній системі. Як результат, заклад отримує інструменти для очної та дистанційної форми навчання, а також прозору статистику освітнього процесу.

Для налагодження комунікації між учасниками освітнього процесу, оперативного інформування щодо динамічних змін тощо можливе також використання сайту закладу (повідомлення можуть бути публічними, а також повідомлення, для яких доступ є обмеженим, лише для учнів та батьків). При комунікації обов’язковим є забезпечення зворотного зв’язку між учасниками освітнього процесу.

Зворотній зв’язок з учасниками освітнього процесу заклад може здійснювати засобами соціальних мереж.

Як почати використовувати?

1. Зареєструвати обліковий запис в системі

2. Приєднатися до закладу освіти за допомогою Коду

3. Спостерігати із задоволення за прогресом та брати участь в навчальному процесі

В умовах дистанційного навчання актуальним є проведення онлайн-занять, вебінарів, конференцій, нарад, батьківських зборів, індивідуальних консультації. Ми організуємо онлайнові заняття за допомогою різних сервісів Google Meet та програм Zoom, Viber, що дають вчителеві потужний інструмент для мотивації та спілкування з учнями на відстані у безпечному середовищі. Zoom, Skype потребують встановлення додатків на пристрій. Для роботи з Google Meet користувачі повинні мати облікові записи Google. Дані сервіси дають змогу викладачу поєднати мультимедійні ресурси (текстову, графічну, аудіо та відео інформацію) на єдиній платформі і в режимі реального часу обговорити та пояснити навчальний матеріал.

Кiлькiсть переглядiв: 39

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.