ПІДТРИМАЙ ДИТИНУ

МОН разом із психологами запустили Telegram-канал https://t.me/s/pidtrumaidutuny


Педагоги та дитячі психологи за підтримки Міністерства освіти і науки створили Telegram-канал для батьків і освітян, які підтримують зв’язок зі своїми вихованцями.
На каналі “Підтримай дитину” ви зможете знайти прості рекомендації, ігри та розвивальні вправи, які можна виконувати у сховищі, вдома чи під час евакуації. Це, за словами організаторів, допоможе підтримати дітей і впоратися з тривогою в укритті.
Матеріали публікують щоденно. На каналі вже є аудіоказки, ігри, завдання для артикуляційної гімнастики та інші корисні матеріали.
Матеріали легко завантажити з нестабільним доступом до інтернету чи завантажити, коли інтернет стабільний, а використовувати, коли його немає.

*******************************************

Як не стати жертвою торгівців людьми: правила вашої безпеки

️Торгівля людьми лишається серйозною небезпекою сьогодні. Особливо у часи війни, коли чимало жінок та дітей їдуть із країни в пошуках безпеки. В таких умовах важливо знати про те, як захиститися від торговців людьми. На сайті розміщена інформація про Національну гарячу лінію з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії насильству за ознакою статі (1547) та гарячу лінію екстреної допомоги в усіх країнах ЄС (112).

Веб-сайт safewomen.com.ua - швидкий та зручний спосіб отримати корисну інформацію, яка може захистити українських жінок і дітей.
Загалом, правила безпеки враховують п’ять основних напрямків: безпеку документів, пересування, спілкування, фінансів і працевлаштування. Є поради, що робити в тих чи інших ситуаціях.
Веб-сайт safewomen.com.ua розроблено за ініціативи Урядової Уповноваженої з гендерної політики та Міністерства соціальної політики України, за підтримки проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), що фінансується Урядом Канади та впроваджується Alinea International.

***************************************

/Files/images/Дай спасіння Україні.jpg

24 лютого життя кожного українця перевернулося з ніг на голову. Ми зіткнулися з пеклом війни, про яке абсолютна більшість із нас знала лише з книг та фільмів. Страх, тривога, відчай, апатія, втрата сенсу — з такими почуттями багато людей просинаються у своїх домівках та підвалах, в тимчасових притулках по всьому світу.

У цей період дуже важко стабілізувати емоційний стан та не піддатися страху. У зв’язку з цим багато людей потребують психологічної підтримки, тому що не можуть самостійно впоратися зтривогою, панікою, страхом та іншими переживаннями.

********************************

Контакти психологічної підтримки

/Files/images/психолог.підтримка.jpg

********************************************

Забутий спосіб боротьби з тривожністю

/Files/images/особистий щоденник.jpg

********************************************

Як упоратися з тривожністю

****************************************

Де отримати безкоштовну психологічну допомогу під час війни в Україні

Розкажи мені

Онлайн-платформа цілодобово надає українцям безкоштовну психологічну допомогу. «Якщо ви відчуваєте тривогу, у вас трапляються панічні атаки, ви близькі до депресії або навіть на межі - залиште заявку і чекайте. Фахівець зв’яжеться з вами якнайшвидше»,— зазначено на головній сторінці сайту. Також можна стати психологом проєкту.

Посилання на сайт.

Довідник Де можна отримати безкоштовну психологічну підтримку?

У довіднику зібрані чати, консультаційні центри, різні роботи, а також контакти лікарів, які готові надати першу допомогу тим, хто її потребує.

Посилання

Чати та боти для отримання психологічної допомоги

· Чат-бот підтримки для українців Як ти?
· Чат-бот із професійними психологами, що працюють із травами psy.for.peace
· Телеграм-чат Психологічна допомога українцям під час війни
· Чат-бот організації Марш жінок, де можна знайти психологічну допомогу 24/7
· Чат-бот Друг. Перша допомога

Контакти психотерапевтів

· Вартожити— це лінія психологічної допомоги для онкохворих пацієнтів та їхніх близьких. У зв’язку з військовими діями в Україні, вони також надають допомогу тим, хто постраждав через війну (отримав психотравму, не може позбутися тривоги, впоратися з емоціями).
· На сайті КоордиНація розмістили номери українських та зарубіжних (російськомовних) психотерапевтів, які готові надати підтримку українцям, які її потребують.

· Можна заповнити Google-анкету на безкоштовну психологічну допомогу від волонтерів.

· Львівський міський центр соціальних служб також надає підтримку на своїй цілодобовій лінії психологічної підтримки—080 030 7305. Дзвінки з будь-яких операторів— безкоштовні.

· Поради від Української спільноти психотерапевтів. Вони консультують як очно, так і онлайн. Номери: +380 93 547 37 73, +380 97112 45 91(Telegram, WhatsApp).

************************************

ПОРАДИ ДЛЯ ВСІХ

/Files/images/cropped-logoavav.png


Кiлькiсть переглядiв: 35

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.