8лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe таINHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю.Центр кращого Інтернету представляє Національний комітет Дня безпечного Інтернету в Україні.
Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.
Зміцнення та захист прав дітей в цифровому середовищі та забезпечення їхньої безпеки в Інтернеті - це основа діяльності Відділу з прав дитини Ради Європи.
Інформаційні кампанії та ресурси Ради Європи направлені на різні цільові групи - дітей, молодь, батьків, вихователів та відповідальних осіб, щоб заохотити всіх людей зробити свій внесок у створення більш безпечного Інтернету.

День Безпечного інтернету - 2022

День безпечного інтернету 2022

*****************************************

Інформація для учнів

Критерії оцінювання навчальних досягнень учнiв
у системi загальноï середньоï освiти
https://osvita.ua/school/estimation/

Методичні рекомендації щодо домашньої навчальної роботи учнів

Домашня робота— самостійне виконання учнями навчальних завдань після уроків.

Домашні завдання— це не лише виконання вправ, розв´язання задач тощо. Вони передбачають і самостійне вивчення нового матеріалу. Для того, щоб домашня навчальна робота була ефективною, учні повинні бути уважними і спостережливими, вміти запам’ятовувати, користуватися мисленнєвими операціями, цінувати і розподіляти час, фіксувати прочитане, побачене, почуте (тези, конспект, реферат, анотацію, рецензію та ін.), писати твори, виготовляти наочні посібники та ін.
Необхідність домашніх завдань зумовлена тим, що знання, навички й уміння засвоюються не відразу, а через періодичне повторення. Крім того, лише в домашній роботі учень може якнайкраще виявити, випробувати свої можливості, набути уміння самостійно вчитися, переборювати труднощі.
Домашня навчальна робота учнів вимагає передусім чіткого і правильного нормування.Перевантаження шкодить фізичному і розумовому розвитку школярів, негативно впливає на їх навчання і виховання. Визначаючи обсяг домашньої роботи, виходять із загальних положень щодо терміну її виконання: 5 класи — до 2 год.; 6—7 класи —до 2,5 год.; 8 клас — до 3 год.; 9—12 класи — до 4 год. Цей обсяг не повинен перевищувати третини від того, що зроблено на уроці у 1—7 класах і половини — у 8—11 класах.
Домашні завдання мають бути чітко сплановані, своєчасно повідомлені на уроці (завдання дається при зосередженні уваги всіх учнів). Вчитель повинен визначити зміст домашнього завдання (воно має бути зрозумілим усім учням), провести інструктаж щодо його виконання (що і як робити вдома), систематично перевіряти, оцінювати їх виконання. Він має забезпечувати диференційований підхід до визначення змісту й обсягу домашніх завдань з урахуванням індивідуальних особливостей учнів, їх запитів та інтересів; використовувати творчі завдання, які приваблювали б учнів новизною і цікавістю, стимулювали до пошукової діяльності.


********* ********** ********

Цькування в Інтернеті. Як захиститися?

************* ************** *************

Здоров'я та режим дня

************************

При порушенні прав дитини

/Files/images/при порушенні прав дитини.jpg

***********************

Поради учням, які стали жертвами цькування

/Files/images/поради учням, які стали.....jpg

*************************

Методи саморегуляції в умовах стресу

***********************

Інтернет: користь чи шкода?

****************

Як вибрати професію?
Поради психолога


/Files/images/Як вибрати професію.jpg


Як обрати професію майбутнього wym-1617103311785


Цікава психологія

/Files/images/цікава психологія.jpg

/Files/images/117.gif

Кодекс дружби

/Files/images/дружба.jpg

****************************************************************************

Кібербуліг: захиститися можливо?

Для режисерки, художниці-аніматоркиДіани Денистема кібербулінгу дуже близька, бо їй лише 20 років, вона сама ще зовсім недавно була підлітком і спостерігала випадки цькувань в онлайні.
Своїм роликом"Mr. Nox"Діана закликає не ігнорувати погрози в онлайні.

Mr. Nox | Діана Денис

Повчальна притча про найцінніше у нашому житті.
Прочитаєте 1 раз, а запам’ятаєте на довгі роки!

/Files/images/Повчальна притча про найцінніше у нашому житті.jpg

У провінційному містечку жив самотній старий. По сусідству з ним жила сім’я: мати з маленьким сином. Хлопчисько вважав сусіда своїм другом – часто бігав до нього, старий розповідав мудрі історії, пригощав цукерками, жартував із ним, грав у ігри…
Через деякий час, хлопчик виріс, і поїхав вчитися у велике місто. Там у нього з’явилася дівчина, цікаве життя. У нього зовсім не було часу, щоб згадати про будинок, відвідати матір і свого старого друга.
Одного разу хлопець отримав лист – мати повідомляла, що сусід помер. Хлопець заплакав, адже старий дарував йому добро та турботу, багато чому навчив, фактично замінивши батька, якого у хлопця ніколи не було. Він помчав попрощатися з чоловіком.
Після церемонії прощання, хлопець вирішив зайти в спорожнілий сусідський будинок, де проводив своє дитинство. З обстановки нічого не змінилося: всі речі лежали так, як і багато років тому. Але, він не побачив одного важливого предмета…
Він згадав, що на столі завжди знаходилася дерев’яна шкатулка. Старий зберігав у ній щось, що було для нього «найціннішим на світі» (так він завжди пояснював хлопчикові), але тепер цієї скриньки хлопець не побачив. Він припустив, що її забрав на пам’ять хтось із родичів старого.
Через деякий час, хлопець повернувся до своїх справ, але тепер, все частіше згадував старого друга. Минуло трохи подій із дня смерті старого, як хлопцеві доставили посилку - відправником значився старий-сусід! Хлопець із хвилюванням відкрив її. Всередині, загорнута в стару газету лежала та сама дерев’яна шкатулка!
Тримаючи цінну для старого річ, руки хлопця тремтіли, він заглянув у неї. Там знаходився кишеньковий годинник, на який було нанесене гравірування: «Спасибі тобі за той цінний і щасливий час, що ти приділяв мені».
З очей хлопця текли сльози, і він зрозумів, що для старого «найдорожчим і цінним на світі» був час, який він проводив поруч зі своїм маленьким другом. Вже після юнак багато чого зрозумів, і став більше приділяти часу та увагу своїй матері, а в майбутньому – коханій дружині та дітям.

Мораль:

Ця притча – про найцінніше, що є в житті. Найцінніше, що можна подарувати комусь – це наш час, адже ми віддаємо те, що не зможемо вже повернути ніколи.

Важливо розуміти, що час можна знайти для всього, що будемо вважати цінним і потрібним. Щоб зробити щось велике і важливе, можливо саме сьогодні для цього найкращий день в нашому житті.

Цінуйте час, проведений поруч з близькими людьми, і будьте їм вдячними просто за те, що вони є в нашому житті!

wym-1603531736092

/Files/images/155.gif

***********************************************************************

Кiлькiсть переглядiв: 70

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.