У 2022-2023навчальному році діти пішли до першого класу Нової української школи.

Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 367 від 16.04.2018 року, зарахування дітей до закладу освіти здійснюється, як правило, до початку навчального року та відповідно до території обслуговування.

Заяву про зарахування дитини у 2022\2023 навчальному році до першого класуСавинецької гімназії та необхідні документиподаютьсядо відповідного закладу одним з батьків або інших законних представників дитини особисто, починаючиз 01 лютого до 327 травня 2022 року.

Зарахування до першого класу в 2022 році: крайні дати

29 березня Оприлюднити інформацію про закріплену за закладом територію обслуговування, його спроможність, кількість учнів і наявність вільних місць у кожному класі (п. 7 розд. І Порядку).
30 квітня Почати прийом документів для зарахування дітей до закладу освіти (п. 6 розд. І Порядку).
27 травня Завершити прийом документів для зарахування дитини до закладу освіти (п. 1 розд. ІІ Порядку).
Не пізніше 1 червня Видати наказ про зарахування усіх дітей, якщо кількість заяв не перевищує загальної кількості місць у першому (перших) класі (класах) (п. 2 розд. ІІ Порядку).
До 1 червня включно Зарахувати усіх дітей, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також дітей, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників цього закладу освіти, чи випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти (за його наявності) — якщо кількість заяв перевищує загальну кількість місць у першому (перших) класі (класах) класах (пп. 1 п. 3 розд. ІІ Порядку).
4-5 червня Оприлюднити на інформаційному стенді та веб-сайті: –список зарахованих учнів; –дату, час, місце і спосіб проведення жеребкування; –інформацію про кількість вільних місць і прізвища дітей, які на них претендують; –наказ про утворення конкурсної комісії у складі трьох осібдля проведення жеребкування (п. 4 розд. ІІ Порядку).
5-10 червня Провести жеребкування (за потреби) (розд. ІІ Порядку).
До 15 червня Отримати від батьків дітей, яких зараховують на вільні місця, документи, визначені підпунктами 2-4 пункту 4 розділу І
Кiлькiсть переглядiв: 223

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.